چاپ رنگین کمان از سال 1383 با هدف ایجاد اشتغال و توسعه صنعت چاپ و تبلیغات و با اخذ مجوز های لازم، فعالیت خود را آغاز نموده است.

هدف اصلی ما از ابتدا ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و خدمات از روش هایی همچون پایبندی به تعهدات و عدم  کم فروشی در تعداد، نوع و کیفیت مواد اولیه، و همچنین نظارت دقیق بر مراحل تولید و چاپ، پس از چاپ و بسته بندی آن بوده است. تا آنجا که مشتریان با ملاحظه این صداقت، اعتماد ارزشمند خود را به این چاپخانه معطوف نموده و باعث دلگرمی ما و پیشرفت روزافزون آن شده اند.

در ادامه مدیران این شرکت با شناسایی و ارزش گذاری برای نیاز قشر جدیدی از فعالان مؤثر و مهم صنعت چاپ و تبلیغات که عموماً با نام اختصاری همکار شناخته می شده اند، یکی از اهداف اصلی و اساسی خود را برای ایجاد روال و فرآیند جدید و متناسب با معضلات این رشته، تأمین تجیزات و امکانات مورد نیاز آن، و بهینه سازی چرخه ها بر اساس بازخورد مناسبی که از ارتباط با این گروه فراهم شده بود، نهاده اند.

در این میان تمام تلاش ما بر آن بوده تا علیرغم همه معضلات این رشته، اولاً با شناخت نیاز  و با افزودن محصولات و خدمات جدید و ثانیاً با ایجاد و گسترش سیستم مناسب و پاسخگو، شرایط نسبتاً مطلوبی را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

امروز ارائه گسترده و متنوع خدماتی چون طراحی گرافیک ، چاپ لارج فرمت، چاپ سابلیمیشن ، چاپ افست (از فایل تا تحویل) و غیره، رنگین کمان را به عنوان یک نام و برند خوشنام و آشنا برای فعالان این رشته معرفی کرده است.

هم اکنون نیز با بهره گیری از فناوری اطلاعات در کنار صنعت چاپ، مساعی خود را بر آن نهاده ایم تا با طراحی و ایجاد بسترهای جدید چاپ و تبلیغات باز هم علاوه بر پیشگام بودن، شرایط بهتری را نسبت به گذشته برای مخاطبان خود فراهم کنیم.